Aktuality a novinky

Novena za rodiny

Poutní místo Maria Hilf získá ostatky bl. Rodiny Ulmových. Polské mučedníky nacismu, kteří doma ukrývali židy, církev blahořečila loni na podzim. Biskup Martin zve celou diecézi k duchovní přípravě na slavnostní umístění ostatků na Maria Hilf, které se uskuteční při Pouti rodin 11. května. Text noveny za rodinyMísta setkávání v diecézi. K modlitbám se můžete připojit jak osobně, tak on-line na diecézním YouTube a Facebooku (případně na YouTube hostitelských farností) vždy ve 20 hodin.

Apoštolát modlitby

Apoštolát modlitby tvoří celosvětovou síť modliteb, která spojuje všechny křesťany s papežem Františkem a jeho záměry. Připojte se k rodině služebníků v Apoštolátu modlitby, kteří velkodušně nabízejí svůj život, práce a modlitby Kristu Veleknězi. Apostolat modlitby 2.ctvrtleti 2024